Home / ANTITOX- Toksin Attırarak Sağlıklı Zayıflatan Yemek ve Diyet Tarifleri

ANTITOX- Toksin Attırarak Sağlıklı Zayıflatan Yemek ve Diyet Tarifleri

ANTITOX- Toksin Attırarak Sağlıklı Zayıflatan Yemek ve Diyet Tarifleri 

Televizyon ekranlarında yıllardır doğal, ekonomik, sağlıklı ve pratik tarifleriyle hayatımızı kolaylaştıran Meltem AÇIKEL, yepyeni bir eserle daha izleyici ve okurlarıyla buluşuyor.

ANTITOX- Toksin Atarak Sağlıklı Zayıflatan Yemek ve Diyet Tarifleri isimli eserinde bulunan tarifler, toksin atımına yardımcı olan besin bileşimleri ve düşük kalorileriyle midenizi hafifletirken, sindirim sisteminizi de gülümsetecektir.

Uzman bir sağlık ekibi tarafından farklı bir formatta hazırlanan eser; çorbalar, kahvaltılıklar, yemekler, salatalar, pastalar, tatlılar, içecekler, ANTITOX Sözlüğü ve ANTITOX Kütüphanesi bölümlerinden oluşmaktadır. Sağlıklı ve pratik tariflerle hazırlanan bu eseri çok seveceksiniz.

 

 

Kitap Hakkında Neler Dediler?

Esat ÖZATA/ Öğretim Üyesi ‘Beykent Üniversitesi Gastromi Bölüm Başkanı- Aşçı Milli Takımı Direktörü’
Yıllardan beri televizyonda izlediğim yaptığı yemeklerle, verdiği mutfağa dair ipuçlarıyla ve sağlıklı yemek reçeteleriyle beni her zaman ekrana bağlayan Meltem ablacığım! Yazmış olduğun bu güzel kitap, onu okuyan insanların hayatlarını şenlendirip kolaylaştıracaktır.

Sinem ERTEKİN/ Diyetisyen
Bu kitapta tatlılar içecekler yemekler ve çorbalar gibi birçok öğünde sizi mutlu edecek tarifler vardır. Her öğününüzü zenginleştirecek bu tarifler ile hem formunuzu korumak hem de kilo vermek mümkündür. Kolay hazırlanan oldukça lezzetli ve sağlıklı olan bu tarifleri tüketmenizi öneririm.

Hemen Sipariş Vermek İçin Tıklayın
https://www.bencemakul.com/urun/antitox